Gastronomia

ŚNIADANIE

To bez wątpienia nasz największy atut – bufet śniadaniowy ze zróżnicowanym menu, daniami na ciepło, zimną płytą, a także smaczną przekąską na słodko, owocami i kawą z ekspresu. W okresie letnim można zjeść na świeżym powietrzu, w urokliwym hotelowym patio. Śniadanie podawane jest codziennie w godzinach 7.00 – 10.00. Na specjalne życzenie grup godziny mogą ulec wydłużeniu.

OBIADY, KOLACJE

Naszym pomysłem, aby trafić w Państwa podniebienia jest „Śniadalnia”. Oprócz pysznych śniadań serwujemy również obiady i kolacje dla wszystkich naszych Gości. Nasza kuchnia, mimo skromnego menu, stara się trafić w Państwa gusta. Melodią przyszłości jest poszerzenie asortymentu, ale już teraz jesteśmy w stanie obsłużyć wszystkie grupy zorganizowane, zgrupowania sportowe oraz uczestników szkoleń i konferencji.

LOBBY BAR

Otwarty 24 godz./dobę. Zapraszamy na pyszną, aromatyczną kawę o poranku. Wieczorem z kolei mogą Państwo zrelaksować się w hotelowym patio przy kieliszku dobrego wina lub drinka. W naszej ofercie mamy także piwo, o mało popularnych, ale wyjątkowo dobrych smakach.

SERWIS KAWOWY

Obsługujemy wszelkie szkolenia, konferencje oraz spotkania biznesowe.

Fot Marta Pawłowska ZAWISZA Sala Konferencyjna9318